Kategorie

Dodavatelé

Montana

Vážení zákazníci

Vzhledem k opatřením proti šíření onemocnění COVID-19 mi dovolte Vám oznámit, že dobírky mohou být hrazeny pouze bezhotovostně. Po příjezdu kurýra je možné platit pouze kartou.

Omlouváme se za komplikace

Horokupectvi.cz


Jednoduchý nákupní program Vás provede nákupem až k odeslání objednávky. 

Zaplatit nám můžete v České i Slovenské republice (v ČR na český účet, na Slovensku na slovenský účet vedený v eurech). Pro nákup na Slovensko změňte v pravém horním rohu webové stránky měnu na €! 

korunový účet: 169897423/0600

eurový účet: 1353123051/3030IBAN: CZ15 3030 0000 0013 5312 3051 - len pre Slovenskú republiku

Ceny za poštovné v ČR:

Česká pošta:

- Při platbě předem na účet 49 Kč

- Při platbě dobírkou: 109 Kč


Zásilkovna:

- vyzvednutí na pobočkách Z-point (www.zasilkovna.cz/seznam-vydejnich-mist): 49 Kč

vyzvednutí na pobočkách Z-point (www.zasilkovna.cz/seznam-vydejnich-mist), dobírka: 59 Kč

   !Při objednávání vždy uveďte v poznámce k objednávce vámi vybranou výdejnu!

Ceny za poštovné na Slovensko:

Slovenská pošta:

- Při platbě předem na účet 3.7 €

- Při platbě dobírkou: 4.2 €

Zásilkovna:

- vyzvednutí na pobočkách Z-point (www.zasilkovna.cz/seznam-vydejnich-mist): 3.5 €

vyzvednutí na pobočkách Z-point (www.zasilkovna.cz/seznam-vydejnich-mist), dobírka: 4 €

Poznámka: Ceny v eurech jsou orientační - odvíjí se od kurzu české koruny.

___

Českým zákazníkům navíc nabízíme při předchozí platbě na účet možnost zaslání balíkem do ruky za 149.-

Nejrychlejší možnou dobu dodání využívají zejména vánoční opozdilci. Více o službě zde.

 

 (pozn. Po stále se horšících zkušenostech zasíláme na dobírku pouze jednou! Nevyzvednuté a poštou vrácené knihy příště prodáme někomu spolehlivějšímu.)

Osobní odběr:

+ S ohledem na EET je osobní odběr možný pouze po předchozí platbě na účet. Děkujeme za pochopení.     

Knihy jsou fyzicky na adrese redakce: Kytnerova 30, 621 00 Brno. V případě zájmu o osobní odběr nás raději předem kontaktujte telefonem na č.: 606 461 330!

 Montana, Kytnerova 30, 621 00 Brno, IČ: 70444315

Horokup aneb O jednom malém e-shopu

Prosimvás a stihnete tu knížku poslat ještě dneska tak, abych ji zítra měl?

Pracujeme s poloviční marží, než je ta, kterou si berou velké prodejní řetězce outdoorového zboží. Ta (rozdělena) navíc musí stačit dovozci i maloobchodnímu prodejci. U ceny prodávaných knih na to jdeme takříkajíc od konce. Výsledné maloobchodní ceny dovezených knih jsou stanovovány jako o 10 % vyšší než v zemi svého původu (při kurzu koruny k euru, který zítra nemusí platit). Koupíte-li si u nás knihu, která stojí třeba v Arcu na náměstí 30 €, za (přepočtených) 33 €, kdy 10 % jde českému státu, a k tomu máte „z prodejní ceny knihy dotované“ poštovné za 29 korun, je to z naší strany služba a radost, rozhodně však ne snaha na Vás nehorázně vydělávat. Prostě myslím, že za takových podmínek by se mělo vyplatit koupit si příslušného průvodce v klidu, s předstihem a své vysněné body zájmu neřešit až na místě.

Musíme mít docela velké skladové zásoby, protože se kdykoliv může ozvat někdo, kdo chce průvodce po jakési zastrčené oblasti, i když je tento k dostání třeba jenom v italštině, nebo bude chtít do svého obchodu více kusů od jednoho titulu. Jinými slovy, v několika skříních a vitríně leží slušné auto.

I díky prodávaným průvodcům máme v našem časopise pěkné nákresy, někteří třeba pošlou článek, takže u nás dobrý, máme ten náš obchůdek rádi a jenom o peníze nejde.

Takže jo, milý čtenáři, uděláme všechno, abychom ti vyhověli, ale nevěřím, že se najde tolik lidí, kteří se o odjezdu do plánované oblasti dozvědí až den předem. Jasně, doba raného středověku s jeho tehdejším vztahem k hodnotě knihy je už nenávratně pryč, ale přece jen, prodáváme knihy, ne zeleninu, tak snad je trocha klidu a předvídavosti na místě. Jo, a když už se rozhodnete nepřevzít objednanou dobírku, potěší nějaké to „sorry, vole, error“ víc než reakce „mrtvý brouk“.

Dík moc a hezké čtení!

Vaše Horokupectví