Kategorie

Dodavatelé

Montana
Skitourenführer Österreich Band 1 Zobrazit v plné velikosti

Skitourenführer Österreich Band 1

Andreas Jentzsch, Axel Jentzsch-Rabl, Andreas Riesner

Nejhezčí lyžařské túry od Grossglockneru po Vídeň. První  díl průvodce po skialpinistických výletech i sjezdech v Niederösterreich, Steiermark, Oberösterreich, Salzkammergut, Goldberggrupp, Berchtesgadener Alpen a Grossglocknergruppee zahrnuje ke čtyřem stovkám  skialpinisticky použitelných vrcholů.

Více informací

108_A

1 produkt je na skladě

929,00 Kč

Jsou zde popsány a na barevných fotografiích a příslušných mapách zakresleny túry všech obtížností. Stovky lyžařských túr všech obtížností. Každý si zde najde to své . Pro ty, kdo neznají ani těch padesát německých slovíček, jsou u každé túry neprůstřelně jasné a všeobecně známé ikony, které podají stručné a jasné informace. Samozřejmě v průvodci najdete jejich seznam s výkladem, rejstřík cest, rejstřík vrcholů a vůbec návod jak průvodce používat.

Každá túra je zakreslena v příslušné turistické mapě a odpovídajícím barevném snímku, často udělaném z vrtulníku, aby nedocházelo ke zkreslení. Ke knize je přiloženo DVD s několika „namlsávacími“ filmy jak z výstupu, tak i ze skutečně parádních sjezdů, filmem o lavinách i s daty pro používání GPS a používání „pípáků. Skutečně dokonalá práce – skoro si jeden myslí, že autoři všechno vystoupali a sjeli.

461 stran,  21 x 15 cm, DVD, celobarevný tisk na kvalitním nelesklém papíru, měkká laminovaná obálka.

Vydalo nakladatelství Alpinverlag (www.alpinverlag.at)