Kategorie

Dodavatelé

Montana
Průvodce horskou a cestovní medicínou Zobrazit v plné velikosti

Průvodce horskou a cestovní medicínou

Emmanuel Cauchy

Průvodce horskou a cestovní medicínou je malá, skladná a velmi praktická knížka -  obsahuje přehled nejčastějších zdravotních problémů spojených s pobytem v horách i jiných odlehlých oblastech. Úspornou a snadno pochopitelnou formou přináší přehled všech nejčastějších zdravotních problémů spojených s pobytem v horách i obecně v přírodě. 

Více informací

554

4 zboží je na skladě

230,00 Kč

Sleva!

-20,00 Kč

250,00 Kč

Knížka je určena nejen pro zdravotníky, lékaře, horské vůdce nebo jiné členy expedic zajišťující zdravotní pomoc pro výpravu ale i laiky. Nemoci a úrazy jsou v knize řazeny nejen podle původu, ale i podle projevů, a to doslova „od hlavy k patě“. 

"Tato kapesní příručka vám bude nezbytným průvodcem při vašich dobrodružných cestách. Líbí se vám objevovat nejodlehlejší kouty planety? Máte rádi vysokohorskou turistiku nebo se chystáte na expedici? Pak určitě víte, že nedostatečná zdravotnická příprava může cestu rychle pokazit. V příručce najdete návod na první pomoc jak pro běžné nemoci, tak i pro situace ohrožující život. Je zde výčet naléhavých stavů, od prostředí pouště po nejvyšší horské vrcholy, doplněný návodem na vybavení lékárny. Kniha je určena pro lékaře, zdravotníky i laiky – zkušené cestovatele. Autor knihy Emmanuel Cauchy … je lékař a horský vůdce působící v Chamonix."

Brož, 148 stran, formát A5, vydalo nakladatelství PRIMA PRESS s.r.o.