Kategorie

Dodavatelé

Montana
Arco Walls Zobrazit v plné velikosti

Arco Walls

Stručné přiblížení? Vícedélkovky v Arcu. Populární lezeckou oblast v severní Itálii asi není třeba dlouze představovat. Cest je zde na několik lezeckých životů a tak již od samého začátku přicházel vydavatel se dvěma průvodci. Jedním pro sportovní, jednodélkové lezení, druhým pro delší výstupy.

Více informací

322_V

5 zboží je na skladě

1 089,00 Kč

Arco Walls

Autor: Diego Filippi

Classic and modern routes in the Sarca Valley

Stručné přiblížení? Vícedélkovky v Arcu. Populární lezeckou oblast v severní Itálii asi není třeba dlouze představovat. Cest je zde na několik lezeckých životů a tak již od samého začátku přicházel vydavatel se dvěma průvodci. Jedním pro sportovní, jednodélkové lezení, druhým pro delší výstupy. Původní název Sarca Walls (vycházející z názvu zdejší řeky i údolí) byl u příležitosti třetího vydání pozměněn na, marná sláva, údernější Arca Walls.

V knize najdete oblasti: Piccolo Dain, Monte Casale, Pian dela Paia, Placche Zebrate, Monte Brento, Cima alle Coste, Coste dell´ Anglone, mandrea, monte Colt – San Paolo, Monte Colodri.

Autor, rodák z Trenta, rozšíři předchozí knihu s příslovečnou pečlivostí – přibylo dalších 200 výstupů. Kniha tak obsahuje 520 výstupů v nejčastější délce 200-300 metrů, rozdělených do 42 sektorů. Sektory jsou číslované od severu k jihu, nejvyšší čísla tak připadají na Monte Colodri, skalní masiv nad Arcem. Takže malá kontrola… první nýt byl v Arcu zavrtán v  Specchio delle mie brame, šlo o variantu v cestě Renata Rossi… a ano, vše zde najdete.

Jak dává tušit podtitul knihy, na své si přijdou jak lezci se sadou expresek a několika smyčkami, tak ostřílení lezci s věnci friendů a stopperů.

Vydalo nakladatelství Versante Sud (www.versantesud.it)

608 stran, 15 x 21 cm, anglicky, měkká laminovaná vazba.