Kategorie

Dodavatelé

Montana
Firn- und Eisklettern in den Ostalpen Zobrazit v plné velikosti

Firn- und Eisklettern in den Ostalpen

Andreas Jentzsch, Axel Jentzsch-Rabl

Lezení na firnu ve východních Alpách -Druhé vydání knihy, která stanovila úroveň vydavatelství Alpinverlag. Celobarevná publikace se stovkami fotografií. V knize je představeno 105 výstupů v různých oblastech východních Alp (Rakousko, Bavorsko, Jižní Tyrolsko a Švýcarsko). Spektrum představovaných cest je tak velmi rozmanité:

Více informací

104_A

6 zboží je na skladě

1 099,00 Kč

Sahá od Ortleru, přes „Pallaviciniho“ a Bianco Grat až k dlouhým ledopádům. Vedle známých klasik jsou zde poprvé popsány i méně známé oblasti. Ačkoliv je většina knihy věnovaná horským výstupům, najdete zde i několik zajímavých ledopádů.

Každá cesta má v knize vlastní popis, fotku s vyznačenou trasou výstupu, několik lezeckých obrázků, náčrt přístupu a (u vodopádů) i topo. V informační části najdete cenné tipy a informace o jednotlivých stěnách a vodopádech. Základní orientaci umožňují všeobecně srozumitelné piktogramy, jmenný rejstřík a za každým popisem potom i stručný souhrn v angličtině.

 Vydalo nakladatelství  Alpinverlag (www.alpinverlag.at) v roce 2016.

240 stran,15,5 x 22 cm, brož německý text doplněný piktogramy a resumé v angličtině. Celobarevná kniha na kvalitním papíře, měkká vazba.